تماس با ما    Contact us  1. دارالترجمه رسمي آريان با سابقه درخشان افتخار دارد تا با کادري مجرب از کارشناسان، مشاوران، متخصصان و مترجمان رسمي قوه قضاييه در زبان انگليسي ترجمه رسمي مدارک به زبان انگليسي، دارالترجمه رسمي انگليسي آريان  خدمات ترجمه رسمي مدارک، اخذ تاييديه دادگستري، اخذ تاييديه وزارت امور خارجه، اخذ تاييديه سفارت و کليه خدمات ترجمه رسمي مدارک را جهت اخذ ويزاي کشورهاي مختلف به صورت تخصصي در اختيار مشتريان عزيز در سراسر ايران و جهان قرار دهد.
    دفتر ترجمه رسمي شماره 233 يکي از قديمي ترين و با سابقه ترين دارالترجمه هاي رسمي ايران به شمار مي رود.
    رضايت مشتري و مشتري مداري از اولويت هاي کادر و مديريت دارالترجمه رسمي آريان است و ارتباط مستمر و چندين ساله ما با مشتريانمان گواه بر موفقيت ما در اين سياست است و اميدواريم  در سال هاي آتي نيز بتوانيم پاسخگوي اعتماد شما مشتريان عزيز  باشيم.
    خدمات دارالترجمه انگليسي, ترجمه رسمي فارسي به انگليسي و ترجمه رسمي انگليسي به فارسي، دارالترجمه رسمي انگليسي فوري مدارک شناسايي، تحصيلي براي کشورهاي انگليسي زبان همچون انگليس، آمريکا، استراليا و … مي باشد..
    ترجمه رسمي انگليسي در دارالترجمه رسمي آريان به صورت حرفه اي و تخصصي انجام مي شود. ترجمه رسمي مي بايست مطابق با استانداردهاي خاصي انجام شود و اين کار به صورت تخصصي در دفتر ترجمه رسمي آريان انجام خواهد شد و مشتريان عزيز  مي توانند از تخصص و تجربه کارشناسان اين مرکز استفاده کنند..