26400641-26405675

ترجمه رسمی فرانسه
ترجمه رسمی فرانسه

ترجمه رسمی فرانسه هر مدرک هويتی و هر سندی که دارای بار حقوقي و مدرکي باشد نياز به ترجمه رسمي  فرانسه را دارد که دارالترجمه رسمي آريان اين خدمات را به مشتريان خود ارائه مي دهد. مهمترين مدارکي که نياز به ترجمه رسمي فرانسه پيدا مي‎کنند شامل : ترجمه رسمي فرانسه مدارک تحصيلي (مقاطع ابتدايي، راهنمايی، دبيرستان و همه مدارک مربوط به وزارت علوم)، سندهای ملکي، وکالتنامه‌ها، گواهي سوء پيشينه، گواهي اشتغال، سند ازدواج و طلاق، گواهي‌های پزشکي، برگه‌های معاملات قطعی، کليه گواهي‌نامه‌های مالي، مبايعه نامه، اجاره نامه، اقرار نامه، تعهدنامه و ترجمه رسمي فرانسه کليه مدارک مربوط به شرکت‌ها اعم از اساسنامه، ترازنامه‌های مالي و حقوقي شرکتي مي باشد.

 

ترجمه رسمي فرانسه مدارک و اسناد برای ارائه به سازمان های مربوطه به روند کار در خارج از کشور و سفارت مورد نظر، يکي از کارهايی مي باشد که دغدغه افراد را در  تشکيل مي دهد.

 

روندی مختصر و کامل در مورد مراحل ترجمه‌های رسمی فرانسه :

 

مدرکي که برای ترجمه رسمی فرانسه در اختيار موسسه مترجم قرار مي دهيد، بايداصل مدارک و اسناد شما با مهر و امضای رسمي سازمان يا ارگان صادر کننده آن مدرک باشد. اسناد کپي يا آنهايی که کپي برابر اصل هستند ترجمه رسمي نمي شوند.

اين اسناد بايد به يک دارالترجمه رسمي فرانسه سپرده شود و آنها مراحل ترجمه را برای شما انجام مي دهند؛ به اين صورت که شما اجازه ترجمه رسمی فرانسه اسناد خود را به صورت شخصي يا ارائه آن به افراد يا موسسات غيررسمی را نداريد. مهر و امضای دارالترجمه رسمي  فرانسه برای تاييد ترجمه شما ضروری مي باشد.

 

نکات مهم بعد از دريافت ترجمه رسمی فرانسه مدارک :

 

برخي  از دارالترجمه های رسمي فرانسه ، مسئوليتي در قبال اشتباهات بوجود آمده در ترجمه مدارک شما پس از تحويل را ندارند، پس از تحويل مدارک و قبل از تحويل آن به قوه قضائيه، آن را به دقت مطالعه کنيد و ايرادات را به مرکز مورد نظر اطلاع دهيد تا اصلاحات انجام بشود.

 

اشتباهاتی از قبيل تاريخ، شماره، معدل، املای نام و نام خانوادگي و ......، اشکالات رايج در ترجمه های رسمي ا فرانسه مي باشند.

صيانت از اسنادی که در اختيار ما قرار مي گيرند همواره از اولويت های مديريت دارالترجمه رسمي آريان مي باشد  و کليه اصول نظارتي با بالاترين استانداردها در اين دفتر انجام مي شود  تا اطمينان کامل برای مشتريان عزيز دارالترجمه رسمي فرانسه آريان  فراهم آيد.

 

دارالترجمه رسمی آريان با شماره ثبت دفتر ترجمه رسمي شماره 55 قوه قضاييه يکی از با سابقه ترين و قديمی ترين دفاتر ترجمه رسمي ثبت شده در کشور مي باشد. دارالترجمه رسمي آريان  با کادری مجرب از مترجمان، کارشناسان و متخصصان زبان فرانسه و با بهره گيری از مترجمين رسمي مجرب قوه قضاييه خدمات ترجمه رسمي مدارک به زبان فرانسه, دارالترجمه رسمي فرانسه را با کيفيتي در سطح جهاني در اختيار مشتريان عزيز قرار مي دهد.

 

خدمات ارائه شده در دارالترجمه رسمي آريان  شامل ترجمه رسمي مدارک و اخذ کليه تاييدات مربوط به ترجمه رسمی مدارک از ارگان ها و سازمان های مرتبط مي باشد. کادر مجرب دارالترجمه رسمي آريان با تلاش مستمر ارائه اين خدمات را در کمترين زمان با مناسب ترين قيمت و بالاترين دقت و کيفيت در اختيار شما مشتريان عزيز قرار مي دهد.

ساير خدمات دارالترجمه رسمی آريان

ترجمه رسمي آلماني

ترجمه رسمي  انگليسي